We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
tonyg

Movie Buff - 465 Film Ratings

Member Since: Aug 26, 2018

Location: UK

Bio: Engineer, amateur philosopher, dog-lover
more Recent Ratings
85 88% House of Games (1987) - Aug 26, 2018
88 91% The Game (1997) - Aug 26, 2018
82 69% The Burbs (1989) - Aug 26, 2018
84 83% For a Few Dollars More (1965) - Aug 26, 2018
79 39% Conan the Destroyer (1984) - Aug 26, 2018
82 69% Cube (1997) - Aug 26, 2018
83 78% Donnie Darko (2001) - Aug 26, 2018
80 52% The Bourne Legacy (2012) - Aug 26, 2018
78 30% Back to the Future Part II (1989) - Aug 26, 2018
84 83% The Insider (1999) - Aug 26, 2018