tonygeer

tonygeer
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 27 Nov 2015
95 66% The Imposter (2012) - Rated 27 Nov 2015
90 36% These Final Hours (2013) - Rated 22 Nov 2015
95 66% Blue Ruin (2014) - Rated 22 Nov 2015
95 66% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 11 Aug 2015
90 36% Trainwreck (2015) - Rated 11 Aug 2015
90 36% Waking Ned Devine (1998) - Rated 24 May 2015
95 66% Reservoir Dogs (1992) - Rated 19 Apr 2015
95 66% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Apr 2015
60 4% Planet Terror (2007) - Rated 19 Apr 2015