tonymontana

tonymontana
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% Karpuz Kabugundan Gemiler Yapmak (2004) - Rated 06 Dec 2019
80 48% Captain Fantastic (2016) - Rated 25 Nov 2019
70 24% Birdman (2014) - Rated 14 Nov 2019
80 48% Trainspotting (1996) - Rated 11 Nov 2019
85 63% Chungking Express (1994) - Rated 11 Nov 2019
70 24% The Departed (2006) - Rated 11 Nov 2019
35 7% Hancock (2008) - Rated 11 Nov 2019
85 63% Black Mirror (2011) - Rated 11 Nov 2019
88 72% The House That Jack Built (2018) - Rated 11 Nov 2019
90 82% The Lobster (2015) - Rated 11 Nov 2019