Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
toozer

Movie Buff - 186 Film Ratings

Member Since: Jul 28, 2018

Location: Azerbaijan

Bio: life is sucks. existing is exhausting
more Recent Ratings
97 79% 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Jul 28, 2018
97 79% Beyond the Hills (2012) - Jul 28, 2018
95 67% Graduation (2016) - Jul 28, 2018
92 51% Secrets & Lies (1996) - Jul 28, 2018
100 96% Naked (1993) - Jul 28, 2018
100 96% All or Nothing (2002) - Jul 28, 2018
97 79% In Bloom (2013) - Jul 28, 2018
99 90% My Happy Family (2017) - Jul 28, 2018
97 79% Sürü (1978) - Jul 28, 2018
93 56% Yol (1982) - Jul 28, 2018