Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tophergrace

Movie Buff - 181 Film Ratings

Member Since: Apr 16, 2019

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out tophergrace's...
68 47% Spider-Man 2 (2004) - Apr 16, 2019
88 87% Mulholland Drive (2001) - Apr 16, 2019
85 80% Phantom Thread (2017) - Apr 16, 2019
64 32% Inherent Vice (2014) - Apr 16, 2019
89 90% Punch-Drunk Love (2002) - Apr 16, 2019
89 90% Magnolia (1999) - Apr 16, 2019
68 47% Boogie Nights (1997) - Apr 16, 2019
71 61% Hard Eight (1996) - Apr 16, 2019
90 92% The Master (2012) - Apr 16, 2019
87 83% The Revenant (2015) - Apr 16, 2019