Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
topikcocuk

Cinema Addict - 1107 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2020

Location: Bursa, Turkey

Age: 21

Gender: Male

more Recent Ratings
Check out topikcocuk's...
83 89% Grave of the Fireflies (1988) - Apr 04, 2020
74 66% Limonata (2015) - Apr 04, 2020
78 78% Shaun of the Dead (2004) - Apr 03, 2020
80 84% Stalker (1979) - Apr 03, 2020
50 21% Incir Reçeli (2011) - Apr 02, 2020
75 70% Vivarium (2019) - Apr 02, 2020
75 70% Time to Love (1965) - Apr 02, 2020
60 37% The Golden Compass (2007) - Apr 01, 2020
58 32% Karakomik Filmler: 2 Arada (2019) - Apr 01, 2020
50 21% Karakomik Filmler: Kaçamak (2019) - Apr 01, 2020