tor

tor
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 36% Dial M for Murder (1954) - Rated 08 Mar 2024
60 23% The Exorcist III (1990) - Rated 04 Mar 2024
70 52% The Blackcoat's Daughter (2016) - Rated 05 Feb 2024
75 65% The Exorcist (1973) - Rated 02 Feb 2024
70 52% Oppenheimer (2023) - Rated 14 Jan 2024
45 4% The Matrix (1999) - Rated 03 Jan 2024
75 65% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 21 Dec 2023
35 1% Barbie (2023) - Rated 17 Dec 2023
65 36% Coraline (2009) - Rated 02 Dec 2023
65 36% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 02 Dec 2023