torkespoa

torkespoa
Film Freak - 622 Film Ratings
Member Since: 31 May 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 81% The Apartment (1960) - Rated 02 Dec 2023
49 13% Last Call For Istanbul (2023) - Rated 02 Dec 2023
77 68% Audition (1999) - Rated 02 Dec 2023
31 4% Un homme qui dort (1974) - Rated 02 Dec 2023
0% Bihter (2023) - Rated 02 Dec 2023
58 22% L.A. Confidential (1997) - Rated 02 Dec 2023
77 68% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 02 Dec 2023
62 29% Actual People (2021) - Rated 02 Dec 2023
65 38% Talk to Me (2023) - Rated 02 Dec 2023
70 47% The Wonderful Story of Henry Sugar (2023) - Rated 02 Dec 2023