torrayanhare

torrayanhare
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movies

more Recent Ratings

100 83% Blade Runner (1982) - Rated 10 Oct 2015
96 50% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Oct 2015
99 62% Black Mass (2015) - Rated 10 Oct 2015
100 83% Juno (2007) - Rated 10 Oct 2015
80 23% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 10 Oct 2015
40 6% Divergent (2014) - Rated 10 Oct 2015
99 62% V for Vendetta (2006) - Rated 10 Oct 2015
97 54% Django Unchained (2012) - Rated 10 Oct 2015
100 83% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 10 Oct 2015
45 9% Transformers (2007) - Rated 10 Oct 2015