totomentalo

totomentalo
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 9% Big Hero 6 (2014) - Rated 24 Nov 2015
80 70% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 24 Nov 2015
40 9% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 24 Nov 2015
50 17% Kikujiro (1999) - Rated 24 Nov 2015
70 29% The White Ribbon (2009) - Rated 24 Nov 2015
75 39% Life of Brian (1979) - Rated 24 Nov 2015
80 70% Avatar (2009) - Rated 24 Nov 2015
30 1% Lucy (2014) - Rated 24 Nov 2015
80 70% Gone Girl (2014) - Rated 24 Nov 2015
70 29% Lord of War (2005) - Rated 24 Nov 2015