touchedbyred

touchedbyred
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2014
Location: Cluj-Napoca, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 81% Biutiful (2010) - Rated 18 May 2016
86 61% Birdman (2014) - Rated 18 May 2016
87 68% The Revenant (2015) - Rated 18 May 2016
86 61% Noah (2014) - Rated 18 May 2016
88 75% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 May 2016
88 75% Interstellar (2014) - Rated 18 May 2016
89 81% Requiem for a Dream (2000) - Rated 18 May 2016
79 38% X-Men: First Class (2011) - Rated 18 May 2016
80 42% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 18 May 2016
90 87% Eastern Promises (2007) - Rated 18 May 2016