toycanon

toycanon
Film Freak - 524 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Almost 6000 scores at IMDB... Retired IT guy.

more Recent Ratings

65 48% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 07 Jan 2018
65 48% Date Night (2010) - Rated 07 Jan 2018
95 96% On the Waterfront (1954) - Rated 07 Jan 2018
65 48% Open Water (2003) - Rated 07 Jan 2018
20 9% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 07 Jan 2018
50 28% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 07 Jan 2018
70 63% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 07 Jan 2018
70 63% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 07 Jan 2018
100 98% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 07 Jan 2018
85 90% United 93 (2006) - Rated 07 Jan 2018