We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
tpbradbury

Cinema Addict - 1586 Film Ratings

Member Since: Nov 6, 2021

Location: London

more Recent Ratings
Check out tpbradbury's...
25 25% Batman (1966) - Nov 27, 2021
96 95% Oldboy (2003) - Nov 27, 2021
86 85% The Tunnel (2013) - Nov 26, 2021
60 59% Barry (2018) - Nov 26, 2021
61 60% The Snowman (1982) - Nov 26, 2021
44 43% Paths of Glory (1957) - Nov 25, 2021
66 65% Rising Damp (1974) - Nov 24, 2021
64 63% The New Statesman (1987) - Nov 24, 2021
71 70% Home Improvement (1991) - Nov 24, 2021
21 20% Hi-de-Hi! (1980) - Nov 24, 2021