tpthusiast

tpthusiast
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 10% Suicide Squad (2016) - Rated 01 Sep 2021
20 10% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 01 Sep 2021
40 30% Forrest Gump (1994) - Rated 01 Sep 2021
40 30% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Sep 2021
60 50% City of God (2002) - Rated 01 Sep 2021
60 50% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 01 Sep 2021
80 70% Batman Forever (1995) - Rated 01 Sep 2021
80 70% Jupiter Ascending (2015) - Rated 01 Sep 2021
100 90% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 01 Sep 2021
100 90% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 01 Sep 2021