Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tractrix

Movie Buff - 127 Film Ratings

Member Since: May 22, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out tractrix's...
30 22% The Prestige (2006) - Jun 30, 2018
80 70% Porco Rosso (1992) - Jun 24, 2018
78 64% Shame (2011) - Jun 20, 2018
78 64% Cure (1997) - Jun 20, 2018
90 91% Take Shelter (2011) - Jun 20, 2018
89 88% Badlands (1973) - Jun 20, 2018
77 63% Drive (2011) - Jun 03, 2018
80 70% The Station Agent (2003) - May 30, 2018
70 55% Tekkonkinkreet (2006) - May 29, 2018
80 70% Psycho (1960) - May 29, 2018