tracylc

tracylc
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% March of the Penguins (2005) - Rated 25 Jun 2017
75 20% Big (1988) - Rated 25 Jun 2017
80 45% Dumb and Dumber (1994) - Rated 25 Jun 2017
80 45% Fargo (1996) - Rated 25 Jun 2017
85 66% The Princess Bride (1987) - Rated 25 Jun 2017
95 95% Rushmore (1998) - Rated 25 Jun 2017
90 83% Wayne's World 2 (1993) - Rated 25 Jun 2017
75 20% You've Got Mail (1998) - Rated 25 Jun 2017
85 66% Toy Story 2 (1999) - Rated 25 Jun 2017
75 20% Edward Scissorhands (1990) - Rated 25 Jun 2017