tracyljames

tracyljames
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 67% The Green Mile (1999) - Rated 02 Jul 2016
90 44% What About Bob? (1991) - Rated 02 Jul 2016
90 44% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 02 Jul 2016
91 60% Magnolia (1999) - Rated 02 Jul 2016
89 29% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 02 Jul 2016
100 99% The Sound of Music (1965) - Rated 02 Jul 2016
94 81% Fight Club (1999) - Rated 02 Jul 2016
91 60% The Shining (1980) - Rated 02 Jul 2016
90 44% Mulholland Drive (2001) - Rated 02 Jul 2016
89 29% Changeling (2008) - Rated 02 Jul 2016