TracyLord

tracylord
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 14 Jul 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 79% The Sessions (2012) - Rated 26 Nov 2013
35 34% The Curse of the Jade Scorpion (2001) - Rated 26 Nov 2013
55 46% Midnight in Paris (2011) - Rated 26 Nov 2013
70 60% Blue Jasmine (2013) - Rated 26 Nov 2013
65 56% Philomena (2013) - Rated 26 Nov 2013
75 65% Before Midnight (2013) - Rated 26 Nov 2013
60 51% Captain Phillips (2013) - Rated 26 Nov 2013
80 71% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 26 Nov 2013
95 96% The Passion of Joan of Arc (1928) - Rated 26 Nov 2013
90 88% Intolerance (1916) - Rated 26 Nov 2013