tragicflaw

tragicflaw
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i like movies

more Recent Ratings

85 63% Gone Girl (2014) - Rated 18 Feb 2015
95 96% The Prestige (2006) - Rated 18 Feb 2015
97 99% Interstellar (2014) - Rated 18 Feb 2015
85 63% Road to Perdition (2002) - Rated 18 Feb 2015
76 27% Eagle Eye (2008) - Rated 18 Feb 2015
0% Iron Man (2008) - Rated 18 Feb 2015
92 92% The Pianist (2002) - Rated 18 Feb 2015
85 63% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 18 Feb 2015
65 3% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 18 Feb 2015
84 55% Black Hawk Down (2001) - Rated 18 Feb 2015