trakker

trakker
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2007
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 69% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 Nov 2019
82 46% Contagion (2011) - Rated 28 Nov 2019
86 64% Red Dragon (2002) - Rated 28 Nov 2019
84 55% Finding Nemo (2003) - Rated 28 Nov 2019
82 46% Point Break (1991) - Rated 28 Nov 2019
75 35% Downfall (2004) - Rated 28 Nov 2019
83 50% The Butterfly Effect (2004) - Rated 28 Nov 2019
85 59% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 28 Nov 2019
93 94% Fargo (2014) - Rated 28 Nov 2019
91 82% Fargo (1996) - Rated 28 Nov 2019