tralliott

tralliott
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Hook (1991) - Rated 05 Jan 2013
85 49% Jaws (1975) - Rated 05 Jan 2013
55 9% Bruce Almighty (2003) - Rated 05 Jan 2013
60 10% Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Rated 05 Jan 2013
80 28% The Sandlot (1993) - Rated 05 Jan 2013
90 73% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 05 Jan 2013
85 49% Titanic (1997) - Rated 05 Jan 2013
70 13% Kick-Ass (2010) - Rated 05 Jan 2013
85 49% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 05 Jan 2013
95 90% Oldboy (2003) - Rated 05 Jan 2013