traumabot88

traumabot88
Movie Buff - 483 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 64% Reservoir Dogs (1992) - Rated 03 Jan 2017
92 87% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 03 Jan 2017
96 95% Paris Is Burning (1990) - Rated 03 Jan 2017
98 98% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 03 Jan 2017
88 64% Death to Smoochy (2002) - Rated 03 Jan 2017
90 80% Pay It Forward (2000) - Rated 03 Jan 2017
90 80% Babe (1995) - Rated 03 Jan 2017
90 80% Enemy of the State (1998) - Rated 03 Jan 2017
88 64% Men in Black III (2012) - Rated 03 Jan 2017
85 42% 22 Jump Street (2014) - Rated 03 Jan 2017