Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
travismotta

Flick Fan - 80 Film Ratings

Member Since: Jun 5, 2018

Location: Turkey

Bio: nothing much
more Recent Ratings
Check out travismotta's...
90 60% Ivan's Childhood (1962) - Jun 08, 2018
93 68% Ahlat Agaci (2018) - Jun 08, 2018
87 47% There Will Be Blood (2007) - Jun 06, 2018
89 56% The Master (2012) - Jun 06, 2018
84 35% Inherent Vice (2014) - Jun 06, 2018
93 68% The Thin Red Line (1998) - Jun 06, 2018
96 83% Apocalypse Now (1979) - Jun 06, 2018
92 64% (1963) - Jun 06, 2018
95 77% The Big Lebowski (1998) - Jun 06, 2018
76 20% Call Me by Your Name (2017) - Jun 06, 2018