travistarbox

travistarbox
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2014
Location: Halifax, Nova Scotia, Canada

more Recent Ratings

Check out travistarbox's...

100 94% The Little Girl Who Lives Down the Lane (1976) - Rated 22 Apr 2014
100 94% Martin (1978) - Rated 22 Apr 2014
95 87% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 22 Apr 2014
100 94% American Movie (1999) - Rated 22 Apr 2014
95 87% Serpico (1973) - Rated 22 Apr 2014
95 87% Prisoners (2013) - Rated 21 Apr 2014
85 60% Moon (2009) - Rated 21 Apr 2014
90 77% Platoon (1986) - Rated 21 Apr 2014
90 77% City Lights (1931) - Rated 21 Apr 2014
100 94% Stalker (1979) - Rated 21 Apr 2014