trekcyclist

trekcyclist
Film Freak - 804 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 61% Hocus Pocus (1993) - Rated 01 Jan 2017
55 39% Heartbreakers (2001) - Rated 01 Jan 2017
50 32% Event Horizon (1997) - Rated 01 Jan 2017
90 92% The Martian (2015) - Rated 01 Jan 2017
55 39% Foxcatcher (2014) - Rated 01 Jan 2017
45 26% D2: The Mighty Ducks (1994) - Rated 01 Jan 2017
45 26% The Crazies (2010) - Rated 01 Jan 2017
45 26% Apocalypse Now (1979) - Rated 01 Jan 2017
80 74% Fast & Furious (2009) - Rated 01 Jan 2017
55 39% Scary Movie 2 (2001) - Rated 01 Jan 2017