trevor1992

trevor1992
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 62% Angel's Egg (1985) - Rated 08 Feb 2019
90 68% Dogtooth (2009) - Rated 08 Feb 2019
100 90% L'argent (1983) - Rated 08 Feb 2019
85 58% En Kärlekshistoria (1970) - Rated 08 Feb 2019
85 58% If Beale Street Could Talk (2018) - Rated 05 Feb 2019
55 29% The Raid 2 (2014) - Rated 02 Feb 2019
75 44% Good Time (2017) - Rated 02 Feb 2019
65 37% The Hunt (2012) - Rated 02 Feb 2019
3% Se7en (1995) - Rated 02 Feb 2019
75 44% The Thing (1982) - Rated 02 Feb 2019