trevorfrank

trevorfrank
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2022
Location: Hermosa Beach, CA, USA

more Recent Ratings

Check out trevorfrank's...

90 76% Avatar (2009) - Rated 08 Mar 2022
88 51% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 08 Mar 2022
85 35% Don't Look Up (2021) - Rated 08 Mar 2022
90 76% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 08 Mar 2022
82 26% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 08 Mar 2022
85 35% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 08 Mar 2022
80 21% Beauty and the Beast (2017) - Rated 08 Mar 2022
40 1% Good Boys (2019) - Rated 08 Mar 2022
88 51% Westworld (2016) - Rated 08 Mar 2022
92 91% Squid Game (2021) - Rated 08 Mar 2022