Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
trevorloney

Flick Fan - 53 Film Ratings

Member Since: May 2, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out trevorloney's...
92 70% The Damned United (2009) - May 02, 2018
95 79% The Big Short (2015) - May 02, 2018
93 75% WALL·E (2008) - May 02, 2018
88 57% Drinking Buddies (2013) - May 02, 2018
0% Project X (2012) - May 02, 2018
11 2% Crocodile Dundee II (1988) - May 02, 2018
92 70% The Prestige (2006) - May 02, 2018
62 14% Major Payne (1995) - May 02, 2018
81 45% Trading Places (1983) - May 02, 2018
91 66% Milk (2008) - May 02, 2018