Triachus

triachus
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 53% The Dark Knight (2008) - Rated 03 Oct 2008
"its alright"
85 90% Five Easy Pieces (1970) - Rated 03 Oct 2008
"massive fucking classic"
75 53% Army of Darkness (1993) - Rated 03 Oct 2008
"filarious"
80 77% Stand by Me (1986) - Rated 03 Oct 2008
"classic, etc etc etc"
85 90% Schindler's List (1993) - Rated 03 Oct 2008
"dur hurp, hilarious movie"
80 77% Brokeback Mountain (2005) - Rated 03 Oct 2008
"good drama about butt sex"
80 77% Dead Alive (1992) - Rated 03 Oct 2008
"best comedy, gore flick of all time"
40 9% Shallow Hal (2001) - Rated 03 Oct 2008
"don't see this piece of shit"
75 53% Waking Life (2001) - Rated 03 Oct 2008
"gives me far too many acid flashbacks, but otherwise good"
76 64% 28 Days Later (2002) - Rated 03 Oct 2008