tribbiani

tribbiani
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2008
Location: Hallbergmoos, Bayern, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: How you doin\'? ;-)

more Recent Ratings

90 63% Beowulf & Grendel (2005) - Rated 20 Sep 2008
80 41% The Kingdom (2007) - Rated 20 Sep 2008
80 41% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 20 Sep 2008
2% Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Rated 20 Sep 2008
100 84% Underworld: Evolution (2006) - Rated 20 Sep 2008
80 41% The Negotiator (1998) - Rated 20 Sep 2008
100 84% The Blues Brothers (1980) - Rated 20 Sep 2008
100 84% Highlander (1986) - Rated 20 Sep 2008
80 41% Young Guns (1988) - Rated 20 Sep 2008
80 41% Hitman (2007) - Rated 20 Sep 2008