Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
trigg

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2017

Location: Austria

more Recent Ratings
85 18% Get Out (2017) - Apr 28, 2017
85 18% Hostel: Part II (2007) - Apr 28, 2017
90 36% Dead Snow (2009) - Apr 28, 2017
90 36% Bad Grandpa (2013) - Apr 28, 2017
95 72% Paranormal Activity (2009) - Apr 28, 2017
90 36% Léon: The Professional (1994) - Apr 28, 2017
90 36% Insidious: Chapter 2 (2013) - Apr 28, 2017
75 9% Land of the Dead (2005) - Apr 28, 2017
98 90% The Dark Knight (2008) - Apr 28, 2017
60 0% Black Hawk Down (2001) - Apr 28, 2017