triggermarco

triggermarco
Film Freak - 650 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2012
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

27% Argo (2012) - Rated 10 Nov 2012
12% Rain (2001) - Rated 10 Nov 2012
49% I Am Love (2010) - Rated 08 Nov 2012
27% Solitary Man (2010) - Rated 08 Nov 2012
72% Haywire (2012) - Rated 08 Nov 2012
49% Chronicle (2012) - Rated 08 Nov 2012
27% I Killed My Mother (2009) - Rated 08 Nov 2012
27% Another Year (2010) - Rated 08 Nov 2012
72% Beginners (2011) - Rated 08 Nov 2012
49% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 08 Nov 2012