trilliona

trilliona
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 55% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 05 Dec 2017
83 32% Under the Hawthorn Tree (2010) - Rated 05 Dec 2017
30 2% Recep Ivedik (2008) - Rated 05 Dec 2017
87 55% The Salesman (2016) - Rated 05 Dec 2017
93 88% Gone with the Wind (1939) - Rated 27 Nov 2017
77 8% Up (2009) - Rated 27 Nov 2017
81 20% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 26 Nov 2017
84 38% Scarface (1983) - Rated 26 Nov 2017
93 88% Bicycle Thieves (1948) - Rated 26 Nov 2017
86 44% Amadeus (1984) - Rated 26 Nov 2017