trimeistr

trimeistr
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 14 May 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% American History X (1998) - Rated 14 May 2015
70 37% Aliens (1986) - Rated 14 May 2015
3% Flashdance (1983) - Rated 14 May 2015
40 17% The Masque of the Red Death (1964) - Rated 14 May 2015
10 10% The Butterfly Effect 2 (2006) - Rated 14 May 2015
3% Jackass: The Movie (2002) - Rated 14 May 2015
70 37% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 May 2015
10 10% Kim Possible: A Sitch in Time (2003) - Rated 14 May 2015
65 26% Monster (2003) - Rated 14 May 2015
60 21% District 9 (2009) - Rated 14 May 2015