trippt

trippt
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 45% Autómata (2014) - Rated 20 Jul 2015
75 45% Soylent Green (1973) - Rated 20 Jul 2015
70 30% The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 20 Jul 2015
70 30% Transcendence (2014) - Rated 20 Jul 2015
10 5% I Am Number Four (2011) - Rated 20 Jul 2015
10 5% Splice (2010) - Rated 20 Jul 2015
85 68% The Road (2009) - Rated 20 Jul 2015
75 45% Logan's Run (1976) - Rated 20 Jul 2015
80 57% Jurassic World (2015) - Rated 20 Jul 2015
65 18% Silent Running (1972) - Rated 20 Jul 2015