trisaiah

trisaiah
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 44% Prisoners (2013) - Rated 18 Sep 2016
85 70% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 18 Sep 2016
85 70% The Right Stuff (1983) - Rated 18 Sep 2016
85 70% 300 (2007) - Rated 18 Sep 2016
70 44% Don Jon (2013) - Rated 18 Sep 2016
60 31% Bridge of Spies (2015) - Rated 18 Sep 2016
65 37% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 18 Sep 2016
20 1% The Da Vinci Code (2006) - Rated 18 Sep 2016
100 97% Full Metal Jacket (1987) - Rated 18 Sep 2016
30 5% Adaptation. (2002) - Rated 18 Sep 2016