trishalester

trishalester
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% Argo (2012) - Rated 13 Mar 2013
90 84% Frost/Nixon (2008) - Rated 13 Mar 2013
80 38% Casino Royale (2006) - Rated 13 Mar 2013
90 84% Band of Brothers (2001) - Rated 13 Mar 2013
80 38% Iron Man (2008) - Rated 13 Mar 2013
80 38% Scarface (1983) - Rated 13 Mar 2013
85 64% Gattaca (1997) - Rated 13 Mar 2013
80 38% Serenity (2005) - Rated 13 Mar 2013
75 18% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 13 Mar 2013
90 84% True Grit (2010) - Rated 13 Mar 2013