tristan164

tristan164
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2019
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Yes

more Recent Ratings

86 90% Shameless (2011) - Rated 24 Jul 2022
10 11% Secret Obsession (2019) - Rated 07 Jul 2022
80 69% Bodyguard (2018) - Rated 07 Jul 2022
78 57% Squid Game (2021) - Rated 07 Jul 2022
70 28% Hush (2016) - Rated 07 Jul 2022
80 69% Manhunt (2017) - Rated 07 Jul 2022
75 46% Bird Box (2018) - Rated 07 Jul 2022
66 20% The Hangover Part III (2013) - Rated 07 Jul 2022
70 28% The Hangover Part II (2011) - Rated 07 Jul 2022
80 69% The Hangover (2009) - Rated 07 Jul 2022