tristanh

tristanh
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Ann Arbor, Michigan, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 16 Feb 2012
84 16% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 16 Feb 2012
99 95% Independence Day (1996) - Rated 16 Feb 2012
94 70% Blood Diamond (2006) - Rated 16 Feb 2012
96 84% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 16 Feb 2012
88 38% Sphere (1998) - Rated 16 Feb 2012
83 9% Phone Booth (2003) - Rated 16 Feb 2012
97 90% The Descent (2005) - Rated 16 Feb 2012
97 90% Fight Club (1999) - Rated 16 Feb 2012
85 22% Die Another Day (2002) - Rated 16 Feb 2012