troita

troita
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 16% Red Notice (2021) - Rated 15 Mar 2022
75 6% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 15 Mar 2022
75 6% John Carter (2012) - Rated 15 Mar 2022
92 50% Madagascar (2005) - Rated 15 Mar 2022
95 91% Brave (2012) - Rated 15 Mar 2022
92 50% Penguins of Madagascar (2014) - Rated 15 Mar 2022
94 83% The Proposal (2009) - Rated 15 Mar 2022
92 50% The Death of Stalin (2017) - Rated 15 Mar 2022
90 37% Game Night (2018) - Rated 15 Mar 2022
90 37% Ford v Ferrari (2019) - Rated 14 Mar 2022