troumouchis

troumouchis
Movie Buff - 405 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2014
Location: Kos, Dodekanisa, Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Coach Carter (2005) - Rated 16 Jul 2016
70 35% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 16 Jul 2016
60 12% What Women Want (2000) - Rated 16 Jul 2016
90 85% The Last Samurai (2003) - Rated 16 Jul 2016
70 35% The Judge (2014) - Rated 16 Jul 2016
60 12% Priest (2011) - Rated 16 Jul 2016
90 85% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 16 Jul 2016
90 85% Fast Five (2011) - Rated 16 Jul 2016
70 35% Ender's Game (2013) - Rated 16 Jul 2016
60 12% The Bank Job (2008) - Rated 16 Jul 2016