troy4141

troy4141
Movie Buff - 315 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 65% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 05 Oct 2015
94 94% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 05 Oct 2015
78 65% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 05 Oct 2015
69 37% Citizen Kane (1941) - Rated 05 Oct 2015
79 67% Observe and Report (2009) - Rated 05 Oct 2015
80 70% The Devil's Advocate (1997) - Rated 05 Oct 2015
67 33% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Oct 2015
75 58% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 05 Oct 2015
79 67% Mulholland Drive (2001) - Rated 05 Oct 2015
72 48% District 9 (2009) - Rated 05 Oct 2015