tryatry

tryatry
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2013
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Django Unchained (2012) - Rated 25 Nov 2013
60 22% Toy Story (1995) - Rated 25 Nov 2013
55 12% After Earth (2013) - Rated 25 Nov 2013
60 22% Devil (2010) - Rated 25 Nov 2013
30 3% The Happening (2008) - Rated 25 Nov 2013
40 6% The Last Airbender (2010) - Rated 25 Nov 2013
20 0% Unbreakable (2000) - Rated 25 Nov 2013
25 1% Signs (2002) - Rated 25 Nov 2013
30 3% The Village (2004) - Rated 25 Nov 2013
30 3% The Sixth Sense (1999) - Rated 25 Nov 2013