trympet

trympet
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2021
Location: Trondheim, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 88% Das Boot (1981) - Rated 14 Sep 2021
90 78% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 14 Sep 2021
50 9% John Wick (2014) - Rated 14 Sep 2021
50 9% The Blues Brothers (1980) - Rated 14 Sep 2021
85 66% Into the Wild (2007) - Rated 14 Sep 2021
85 66% Shutter Island (2010) - Rated 14 Sep 2021
65 26% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 14 Sep 2021
60 21% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Sep 2021
50 9% Dredd (2012) - Rated 14 Sep 2021
83 59% Nightcrawler (2014) - Rated 14 Sep 2021