trypsilon

trypsilon
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 84% Arrival (2016) - Rated 12 Jun 2021
50 6% Ad Astra (2019) - Rated 12 Jun 2021
96 94% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 12 Jun 2021
95 84% Dogtooth (2009) - Rated 12 Jun 2021
100 98% The Lobster (2015) - Rated 12 Jun 2021
93 72% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 12 Jun 2021
93 72% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 12 Jun 2021
86 34% The Gift (2015) - Rated 12 Jun 2021
95 84% Parasite (2019) - Rated 12 Jun 2021
90 52% The Martian (2015) - Rated 10 Jan 2017