tschuggr

tschuggr
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2011
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 84% Intouchables (2011) - Rated 26 Jun 2012
50 12% Blood In, Blood Out (1993) - Rated 26 Jun 2012
80 95% Back to the Future (1985) - Rated 26 Jun 2012
72 75% Memento (2001) - Rated 26 Jun 2012
65 56% Machete (2010) - Rated 01 Dec 2011
58 27% American Pie 2 (2001) - Rated 01 Dec 2011
78 91% Equilibrium (2002) - Rated 01 Dec 2011
61 36% Aeon Flux (2005) - Rated 01 Dec 2011
64 51% Final Destination 2 (2003) - Rated 01 Dec 2011
71 70% Collateral (2004) - Rated 01 Dec 2011