Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tsebben

Film Freak - 587 Film Ratings

Member Since: Dec 19, 2018

Location: Brazil

more Recent Ratings
62 53% Searching for Sugar Man (2012) - May 31, 2020
79 76% HyperNormalisation (2016) - May 17, 2020
65 57% Claire's Camera (2018) - Apr 04, 2020
72 64% Bacurau (2019) - Mar 01, 2020
52 30% The Burbs (1989) - Feb 28, 2020
50 22% The Money Pit (1986) - Feb 28, 2020
82 82% Raise the Red Lantern (1991) - Feb 23, 2020
59 41% Peggy Sue Got Married (1986) - Jan 25, 2020
50 22% Bombshell (2019) - Jan 22, 2020
52 30% Marriage Story (2019) - Jan 12, 2020