Tserriednich

tserriednich
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% Attack on Titan (2013) - Rated 08 Dec 2022
100 95% March Comes in Like a Lion (2016) - Rated 08 Dec 2022
60 23% All About Lily Chou-Chou (2001) - Rated 08 Dec 2022
58 18% Barbarian (2022) - Rated 08 Dec 2022
50 12% Ready Player One (2018) - Rated 08 Dec 2022
40 8% Zack Snyder's Justice League (2021) - Rated 08 Dec 2022
25 1% Kizumonogatari II: Nekketsu-hen (2016) - Rated 08 Dec 2022
25 1% Kizumonogatari Part 1: Tekketsu (2016) - Rated 08 Dec 2022
100 95% Hunter x Hunter (2011) - Rated 08 Dec 2022
68 32% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 08 Dec 2022