tsjames1113

tsjames1113
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2022
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 68% Toast (2010) - Rated 16 Mar 2022
100 98% Bitter Lake (2015) - Rated 16 Mar 2022
76 78% The Lobster (2015) - Rated 16 Mar 2022
6% Amélie (2001) - Rated 16 Mar 2022
10 20% Raise the Red Lantern (1991) - Rated 16 Mar 2022
40 34% Gattaca (1997) - Rated 16 Mar 2022
99 95% And Then We Danced (2019) - Rated 16 Mar 2022
95 94% Laurence Anyways (2012) - Rated 16 Mar 2022
6% Edward Scissorhands (1990) - Rated 16 Mar 2022
6% O Auto da Compadecida (2000) - Rated 16 Mar 2022