tslammer

tslammer
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 76% Halloween (1978) - Rated 28 Apr 2016
74 37% Bruce Almighty (2003) - Rated 28 Apr 2016
82 53% Chicken Run (2000) - Rated 28 Apr 2016
87 68% Nightcrawler (2014) - Rated 28 Apr 2016
73 36% Up in the Air (2009) - Rated 28 Apr 2016
55 8% Holes (2003) - Rated 28 Apr 2016
84 58% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 28 Apr 2016
88 72% The Raid: Redemption (2012) - Rated 28 Apr 2016
93 82% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 08 Apr 2016
97 93% Hard Boiled (1992) - Rated 08 Apr 2016